4306R-102-224
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306R-102-224
JLCPCB Part #
C1359579
Package
SIP-6-2.54mm
Description
220kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays