RL895-472K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL895-472K-RC
JLCPCB Part #
C1332091
Package
Plugin,D7.8xL9.5mm
Description
130mA 4.7mH 7.89Ω ±10% 插件,D7.8xL9.5mm Power Inductors ROHS