4306R-101-680LF
MFR.Part #
4306R-101-680LF
JLCPCB Part #
C1358019
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 6 68Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS