4814P-2-562
MFR.Part #
4814P-2-562
JLCPCB Part #
C1737098
Description
13 14 5.6kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS