4306R-101-330LF
MFR.Part #
4306R-101-330LF
JLCPCB Part #
C1361775
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 33Ω 5 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS