4306R-101-152LF
MFR.Part #
4306R-101-152LF
JLCPCB Part #
C1358602
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1.5kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS