4116R-3-331/391
MFR.Part #
4116R-3-331/391
JLCPCB Part #
C1361517
Description
125mW 16 28 330Ω、390Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays