CDSOD323-T12C-DSLQ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOD323-T12C-DSLQ
JLCPCB Part #
C1976374
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 11A@8/20us 12V 13.3V 1nA 28.3V 350W@8/20us 3pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS