4114R-2-332
MFR.Part #
4114R-2-332
JLCPCB Part #
C1360637
Package
DIP-14-2.54mm
Description
125mW 13 14 3.3kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays