4114R-2-273LF
MFR.Part #
4114R-2-273LF
JLCPCB Part #
C5508488
Package
DIP-14
Description
125mW 13 14 27kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS