3214X-1-102E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3214X-1-102E
JLCPCB Part #
C780194
Package
SMD
Description
1kΩ 250mW 5 ±10% ±100ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS