4114R-1-684LF
MFR.Part #
4114R-1-684LF
JLCPCB Part #
C1364097
Description
14 250mW 680kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS