4114R-1-510LF
MFR.Part #
4114R-1-510LF
JLCPCB Part #
C1359614
Description
14 250mW 51Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS