4114R-3-331/471
MFR.Part #
4114R-3-331/471
JLCPCB Part #
C1360953
Package
DIP-14-2.54mm
Description
125mW 14 24 330Ω、470Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays