4114R-1-472LF
MFR.Part #
4114R-1-472LF
JLCPCB Part #
C5508485
Package
DIP-14
Description
14 250mW 4.7kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS