4114R-1-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4114R-1-105
JLCPCB Part #
C1360041
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 1MΩ 250mW 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays