4310H-102-104
MFR.Part #
4310H-102-104
JLCPCB Part #
C1360163
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 100kΩ 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays