4108R-1-101LF
MFR.Part #
4108R-1-101LF
JLCPCB Part #
C6087357
Package
DIP-8
Description
100Ω 250mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS