CRT0402-BZ-1051GLF
MFR.Part #
CRT0402-BZ-1051GLF
JLCPCB Part #
C19947161
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS