3386P-DF6-501LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-DF6-501LF
JLCPCB Part #
C6083786
Package
Plugin
Description
1 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS