2300LL-271-V-RC
MFR.Part #
2300LL-271-V-RC
JLCPCB Part #
C17438917
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
270uH 4.8A 70mΩ ±15% 插件,D=32.5mm Power Inductors ROHS