2300LL-1R5-H-RC
MFR.Part #
2300LL-1R5-H-RC
JLCPCB Part #
C17573340
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
1.5uH 1mΩ 34A ±20% 插件,D=32.5mm Power Inductors ROHS