CR0603-FX-5902ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-5902ELF
JLCPCB Part #
C203697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS