2300HT-121-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2300HT-121-V-RC
JLCPCB Part #
C1336238
Package
Plugin,D=1.3mm
Description
120uH 45mΩ 8A ±15% 插件,D=1.3mm Power Inductors ROHS