4114R-2-273
MFR.Part #
4114R-2-273
JLCPCB Part #
C1360495
Package
DIP-14-2.54mm
Description
125mW 13 14 27kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays