2200HT-8R2-V-RC
MFR.Part #
2200HT-8R2-V-RC
JLCPCB Part #
C1335673
Package
Plugin,D=1mm
Description
15.1A 8.2uH 8mΩ ±15% 插件,D=1mm Power Inductors ROHS