2100LL-681-V-RC
MFR.Part #
2100LL-681-V-RC
JLCPCB Part #
C17212424
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
147mΩ 2.1A 680uH ±15% Plugin,D=21.8mm Power Inductors ROHS