15KPA022C-SD-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
15KPA022C-SD-Q
JLCPCB Part #
C1847884
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW@10/1000us 1kA@8/20us 22V 26.9V 34.1V TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS