4816P-1-680LF
MFR.Part #
4816P-1-680LF
JLCPCB Part #
C1731434
Description
16 160mW 68Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS