1130-182K-RC
MFR.Part #
1130-182K-RC
JLCPCB Part #
C1331138
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
1.6A 1.8mH 705mΩ ±10% 插件,D27.9xL21.3mm Power Inductors ROHS