1140-182K-RC
MFR.Part #
1140-182K-RC
JLCPCB Part #
C17209542
Description
1.8mH 2.8A 360mΩ 4.9A ±10% Plugin,D38.1xL26.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS