1130-100K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1130-100K-RC
JLCPCB Part #
C1329445
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
10uH 17A 6mΩ ±10% 插件,D27.9xL21.3mm Power Inductors ROHS