1140-100K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1140-100K-RC
JLCPCB Part #
C1332167
Package
Plugin,D38.1xL26.2mm
Description
10uH 21.8A 5mΩ 65.3A ±10% 插件,D38.1xL26.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS