1120-331K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1120-331K-RC
JLCPCB Part #
C1336299
Package
Plugin,D20.6xL21.3mm
Description
1.6A 305mΩ 330uH ±10% 插件,D20.6xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS