SMD1206-005/85N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD1206-005/85N
JLCPCB Part #
C49073013
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.5s 1.8mm 10A 150mA 2.5Ω 3.4mm 40Ω 50mA 600mW 85V 1206 Resettable Fuses ROHS