SMD0805-010/60N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD0805-010/60N
JLCPCB Part #
C49073060
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.5mm 1.5s 100mA 10A 1Ω 2.3mm 250mA 500mW 60V 7.5Ω 0805 Resettable Fuses ROHS