1.0SMBJ20CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
1.0SMBJ20CA
JLCPCB Part #
C152146
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1kW@10/1000us 1uA 20V 24.5V 30.9A@10/1000us 32.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS