SMD1206-100/30N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD1206-100/30N
JLCPCB Part #
C49073023
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 1.8mm 100ms 1A 270mΩ 2A 3.4mm 30V 40A 40mΩ 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS