JQC-3FB-S/012-1H11
Extended
Manufacturer
BC
MFR.Part #
JQC-3FB-S/012-1H11
JLCPCB Part #
C2856210
Package
插件,19x15.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10A@277VAC 10ms 12V 277V@AC 360mW 400Ω 5ms Silver Alloy 插件,19x15.3mm Power Relays ROHS