BWGNSCNX10-10W4
Extended
Manufacturer
BAT WIRELESS
MFR.Part #
BWGNSCNX10-10W4
JLCPCB Part #
C784392
Package
Plugin,10x10mm
Description
-40℃~+80℃ 1.57542GHz 1.8 10MHz 10mm 10mm 3dBi 4mm 50W 50Ω Ceramic Antenna 插件,10x10mm Antennas ROHS