BW470JWX110-10KJ
Extended
Manufacturer
BAT WIRELESS
MFR.Part #
BW470JWX110-10KJ
Description
-40℃~+80℃ 1.5 10mm 110mm 3.5dBi 40MHz 50W 50Ω Rubber Ducky Antenna SMA - Antennas ROHS