3362P-500-LF
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3362P-500-LF
JLCPCB Part #
C48641976
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 500mW 50Ω ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS