3296X-503-LF
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3296X-503-LF
JLCPCB Part #
C48641866
Package
Plugin-3P,9.5x4.8mm
Description
28 500mW 50kΩ ±10% ±250ppm/℃ Plugin-3P,9.5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS