3296W-202-3H
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3296W-202-3H
JLCPCB Part #
C48641913
Package
Plugin-3P,9.5x4.8mm
Description
28 2kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ Plugin-3P,9.5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS