HS7510RF
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS7510RF
JLCPCB Part #
C320410
Package
Bolt Mount
Description
10Ω 75W Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±100ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS