HS10022RJ
MFR.Part #
HS10022RJ
JLCPCB Part #
C320298
Package
Bolt Mount
Description
100W 22Ω Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS