HS1010RF
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS1010RF
JLCPCB Part #
C320267
Package
Bolt Mount
Description
10W 10Ω Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±100ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS