HS100HVX 20K J M317
MFR.Part #
HS100HVX 20K J M317
JLCPCB Part #
C6632154
Package
Plugin
Description
100W 20kΩ Wirewound Resistor ±25ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS