HS100250RF
MFR.Part #
HS100250RF
JLCPCB Part #
C320299
Package
Bolt Mount
Description
100W 250Ω Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±100ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS