825J36RH
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
825J36RH
JLCPCB Part #
C5921905
Package
Plugin
Description
25W 36Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS